poniedziałek, 6 grudnia 2021

Prezentownik biżuteryjny 2021

Zbliżają się Święta, czas spędzony z bliskimi wśród śmiechów, wspólnych rozmów, w rodzinnej atmosferze. Jest to też moment, w którym chętnie obdarowujemy się upominkami. 

Ostatnim razem pisaliśmy Wam o tym, czego lepiej nie kupować na prezent. I czym warto się kierować przy wyborze. Warto myśleć o osobie, której chcemy coś dać, a nie brać pod uwagę swój własny gust, unikać pereł ze względu na ich „pechowy” charakter, poczytać dwa razy o kamieniach, które pragniemy zawrzeć w naszym upominku. Warto pamiętać też o alergenach i dowiedzieć się, czy osoba, którą obdarowujemy ma na coś uczulenie. 


Gdy już zrobicie ten research i będziecie wiedzieć, komu chcecie sprawić przyjemność, przychodzimy do Was z podpowiedziami na prezenty pod choinkę w 2021 roku. Wszystkie propozycje znajdziecie w naszym sklepie. Podzieliliśmy je na typ osoby, która może być Waszym odbiorcom


Jeśli chcecie zrobić prezent swojej mamie lub teściowej, najlepiej będzie sięgnąć po klasyczne rozwiązania. Tutaj sprawdzą się delikatne naszyjniki lub łańcuszki, które będą mogły być noszone do wszystkiego. Można też sięgnąć po drobne zawieszki, które rozświetlą szyję. Srebro lub złoto nigdy nie zawodzi, o ile tylko umiemy dopasować ozdobę do gustu osoby. Gdy nie jesteśmy pewni, co powinniśmy wybrać, dobrze jest unikać finezyjnych zdobień, a raczej skupić się na stonowaniu i elegancji. W tym przypadku im mniej tym lepiej, bo raczej nie rozminiemy się z oczekiwaniami drugiej strony.

Gdy myślicie o prezencie dla osoby bliskiej Waszemu sercu, w tym przypadku nie musicie wystrzegać się symbolu miłości. Przywieszka noszona na dekolcie albo małe kolczyki sprawdzą się w każdej sytuacji. Jest jednak jedna rzecz, której powinno się wystrzegać, mianowicie – pierścionek. To prezent, który czasami może być dwuznaczny i nie zawsze nasze intencje – lub ich brak – będą odpowiednio odebrane. Zostawmy pierścionki – z sercem lub bez – na zaręczyny. No chyba że jesteście już po nich, to wówczas nie ma się czego obawiać. 

Swojemu ojcu lub możecie kupić bransoletkę lub nieśmiertelnik. To rzeczy, które nie wychodzą z mody i raczej nie ma osoby, która by ich nie lubiła. Oczywiście, styl biżuterii jest bardzo istotny. Warto zastanowić się, czy osoba, którą chcemy obdarować woli minimalistyczne dodatki, czy może jednak ceni sobie maksymalizm. I tutaj też, bransoletki powinny być dobrane do gustu i potrzeb, nie kierujmy się jedynie naszymi pomysłami. 

Jeśli chodzi o nastolatków, tutaj trudno jest doradzić coś na sto procent, bo każda młoda osoba ma inny – często bardzo indywidualny – gust, ale możemy spróbować podarować im coś małego, typowo świątecznego. Ozdoby w kształcie choinki, gwiazdek czy w charakterystycznych kolorach Bożego Narodzenia to na pewno dobry pomysł. To sprawdzi się też przy wyborze czegoś dla najmłodszych, mała bransoletka czy łańcuszek będą miłą ozdobą, która ucieszy oko. 

Mamy nadzieję, że podpowiedzieliśmy co nieco i że prezenty w tym roku będą udane!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz