niedziela, 29 listopada 2020

Najlepszy prezent na Święta Bożego Narodzenie

 W Święta każdy z nas obiera inną taktykę działania, niektórzy lubią czuć dreszcz adrenaliny, załatwiając wiele spraw na zaledwie parę dni przed Gwizdką. Tłumy zalewają wówczas galerie handlowe, które najpierw pękały w szwach od kolorowych lampek i strojnie ubranych choinek, a niedługo potem zaczynają wypełniać się pokrzykiwaniami klientów, polujących na najlepszy prezent. To na pewno musi być ciekawe – takie działanie pełne jest motywacji i determinacji. 

Jeśli jednak stres za bardzo Cię zjada i nie czujesz się na siłach, by startować w szranki z tysiącami innych kupujących, to jesteś jedną z tych osób, które zaczynają świąteczne przygotowania już po Wszystkich Świętych. Dzięki takiemu działaniu łatwiej można zaplanować budżet, rozłożyć wydatki, a przed samą wigilią po prostu cieszyć się przygotowaniami. 

Aby ułatwić Ci zadanie, przychodzimy z propozycjami upominków dla najbliższych. 

Biżuteria, która spodoba się każdej kobiecie, niezależnie od wieku, to z pewnością nawiązująca do Bożego Narodzenia. Wszelkiego rodzaju symbole są mile widziane: gwiazdki, renifery, Święty Mikołaj, choinka czy elfy. Będą idealnie pasowały do świątecznych stylizacji, zarówno tych eleganckich i klasycznych, jak i nieco ekstrawaganckich, kolorowych. 
Osobie bliskiej Twojemu sercu możesz podarować medalion, w którym będą zaklęte ciepłe słowa pełne miłości i uznania. Mogą to być gratulacje złożone przyjaciółce – z okazji zamążpójścia albo powicia dziecka. Mogą być podziękowania, za bezinteresowność i obecność – siostrze czy mamie. Moda na wyrażanie swoich emocji z pomocą biżuterii nigdy nie mija i zawsze wzbudza szczerą sympatię. Zamiast medalionu, możemy pokusić się też o grawer.
Komuś, kogo bardzo cenisz, ale nie jesteście ze sobą w szczególnie bliskim kontakcie – koleżance z biura, teściowej czy szwagierce – możesz podarować klasyczne kolczyki koła. One nigdy nie wychodzą z mody, co więcej, chyba nie ma osoby, która by ich nie lubiła. Pasują do każdego stroju i każdego typu urody. Do wyboru są srebrne lub złote, małe, duże, proste lub nierównomierne.


 

Kolejnym super pomysłem na prezent dla każdej kobiety będą pierścionki. To dobry pomysł szczególnie w tym roku, gdy królują one wśród trendów. Najbardziej pożądany sposób ich noszenia to kaskadowo, po kilka na raz, niekoniecznie w jednym stylu. W myśl barokowej zasady, że więcej znaczy lepiej. Taki upominek na pewno przyda się na imprezę sylwestrową.


Podobnie rzecz ma się z bransoletkami, najlepiej na cienkich łańcuszkach. To wybór klasyczny, ponadczasowy. To, jaką zawieszkę powiesimy na łańcuszku, zależy od nas, a jest w czym wybierać. Możemy dodać zawieszkę z napisem od serca, znak zodiaku, literę imienia, symboliczny kształt. Możemy też wybrać taką bransoletkę, która będzie mieniła się mnogością dodatków. 

Nie zapomnijmy też o mężczyznach. Dla nich świetnym wyborem mogą okazać się spinki do mankietów, idealne do świątecznych stylizacji. Może być to też skórzana bransoleta, do noszenia na co dzień, albo sygnet, symbol powagi i spokoju. 

Życzymy Wam powodzenia w zakupach i mało stresu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz