sobota, 18 sierpnia 2018

Jak dobrać biżuterię do znaku zodiaku?

Każda z nas jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Różnimy się charakterem, stylem, upodobaniami. Bardzo często to, kim jesteśmy i co lubimy, bierze się z naszej daty urodzenia. Znak zodiaku – jakkolwiek magicznie by to nie brzmiało – ma ogromny wpływ na nasze życie, bycie i wybory. Wiadomo, że na co dzień, liczą się w naszym życiu liczby i twarde wyliczenia, jednak większości z nas raz za czas zdarza się pomyśleć o wizycie u wróżki. A już na pewno każda z nas ma na podorędziu talizman przynoszący szczęście. Amuletem takim może być też biżuteria, pod warunkiem, że będzie zawierać odpowiedni dla naszego znaku zodiaku kamień szlachetny, który, według ezoteryków, osłabia lub podkreśla określone cechy charakteru.
Koziorożec (23.12-19.01) 
Osoby spod tego znaku to realiści, praktycznie podchodzący do życia. Przeważa u nich rozsądek i konsekwencja w działaniu. Ich amulet to: szmaragd, pomagający zregenerować siły i jaspis wspierający cierpliwość.

Wodnik (20.01-18.02) 
To jednostki lubiące niezależność i kreatywność, wychodzą spoza schematu. Ozdoby dla nich muszą być oryginalne. Kamień – turkus na przyjaźń i fluoryt dla intelektu. Ryby (19.02-20.03)
Ryby to artystyczne dusze. Chodzą z głową w chmurach i mają bujną wyobraźnię. Są niepewne siebie, więc idealny dla nich jest agat, zwiększający poczucie własnej wartości i ametyst przynoszący spokój.Baran (21.03-20.04)
Osoby urodzone w tym czasie dominują w towarzystwie, są impulsywne i pełne energii. Lubią być w centrum uwagi. Pasują do nich diamenty, które wspomagają dążenie do doskonałości i czerwone jaspisy dające cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu.

Byk (21.03-20.05) 
To osoby konsekwentne, rzeczowe i uparte, stałe w uczuciach. Szczęśliwe dla nich kamienie to: delikatny różowy kwarc gwarantujący łagodność i czułość i szlachetny szafir, który zapewnia spokój ducha.Bliźnięta (21.05-21.06) 
Urodzeni w tym czasie to intelektualiści, napędzani niezaspokojoną ciekawością świata. Idealne dla nich są: wyciszający amazonit, bursztyn, który zapewnia pomyślność i topaz – kamień serdeczności względem innych ludzi.Rak (22.06-23.07) 
Mimo że nie są to jednostki zbytnio towarzyskie, potrafią zbudować bardzo silne więzi z bliskimi im osobami. Pasuje do nich biżuteria z karneolem, dzięki któremu łatwiej otworzyć się na teraźniejszość i opalem nadającym sensu i wartości w codziennym życiu.

Lew (23.07-22.08) 
Osoby spod tego znaku to władcy świata, lubiący być w centrum zainteresowania. Świetnie współgra z nimi bursztyn gwarantujący pomyślność, cytryn, wzmacniający zdrowy rozsądek i tygrysie oko, które poprawia samopoczucie.

Panna (23.08-22.09) 
Bywają krytyczne względem siebie i innych, są perfekcjonistami i uwielbiają porządek, zawsze służą pomocą. Im z kolei pomaga ametyst pobudzający intuicję i różowy kwarc pobudzający do tworzenia.

Waga (23.09-22.10) 
Ten znak jest zrównoważony, uprzejmy i spokojny, ale ma problemy z podejmowaniem decyzji. Dla nich korzystne są: akwamaryn, który ułatwi naukę i hematyt dający opanowanie i spokój ducha.Skorpion (23.10-21.11)
To jednostki zdeterminowane i mocno zaangażowane we wszystko, co robią. Mają trudny charakter i bywają gwałtowne. Dla nich najlepsze są: granat, wspierający w dążeniu do celu i malachit nadający wrażliwości.

Strzelec (23.11-21.12) 

Osoby pełne entuzjazmu i szukające wciąż nowych wyzwań. Pomaga im ametyst, zwiększający wiarę we własny siły i chalcedon, będący impulsem do działania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz