piątek, 19 stycznia 2018

Idealny prezent na Walentynki

Początek roku to zawsze czas przepełniony ciepłem i miłością. W czasie Świąt Bożego Narodzenia odrodziły się w nas czułość, spokój i dobry nastrój. Czujemy, jakby cały świat mienił się łagodnymi kolorami i uśmiechał do nas. Jesteśmy wypoczęci i zrelaksowani. Nowy rok niesie za sobą jeszcze więcej niespodzianek dla serca i ducha. Przecież w połowie lutego czeka nas Święto Zakochanych – Walentynki! To szczególny czas w roku, gdy pragniemy pokazać naszej drugiej połówce, jak bardzo ją kochamy i jak szalenie nam zależy. Czy jest coś piękniejszego niż prezent, ofiarowany od serca i przepełniony uczuciem? 
Mimo że w kalendarzu mamy jeszcze styczeń, już teraz warto pomyśleć i dobrze zastanowić się nad podarunkiem na 14 lutego. W końcu przemyślany i zaplanowany drobiazg ucieszy dużo bardziej niż róże i kapcie kupione na chybcika w kiosku nieopodal domu, prawda? 

Delikatne kolczyki w kształcie serduszek
Z czym kojarzą Ci się walentynki? To święto po brzegi wypełnione miłością, która aż z nas kipi, czyż nie? Jest więc dużo czerwieni, serc, czułych słów. A gdyby uczucie zakląć w małe srebrne kolczyki z różowym opalem dla tej najważniejszej? Opal to jeden z najbardziej wartościowych kamieni szlachetnych na świecie. Symbolizuje zaufanie oraz wiarę i rozwija wyobraźnię. Ponadto – pomaga pobudzić zmysły i ukoić nerwy. Będzie idealnym prezentem dla ukochanej tuż przed romantycznym wieczorem.  
Pierścionek zaręczynowy
Czy może być coś bardziej romantycznego od poproszenia o rękę w dzień zakochanych? Wyśmienita kolacja przy świecach, wielki bukiet czerwonych róż. Ona w dopasowanej eleganckiej sukience, która sprawia, że odchodzisz od zmysłów. Ty – w garniturze. Podczas deseru klękasz i nadchodzi ta wymarzona chwila, w której oboje już wiecie, że to na zawsze, że Wasze uczucie będzie kwitło i nadawało kolory Waszemu życiu. Najczęściej wybieranym pierścionkiem zaręczynowym jest złoty z diamentami lub brylantami. Diamenty to przecież nieodłączny symbol kobiecości i oddania. Miłości i zaufania, uhonorowania swojego uczucia. Nie wahaj się, walentynkowe oświadczyny nie mogą okazać się złym pomysłem.Kolczyki koła 
Jeśli jednak czujesz, że nie jesteś jeszcze gotów na ostateczny krok i boisz się za mocno okazać swojego zaangażowania (w czym nie ma nic złego, każdy ma prawo być niepewnym) dobrym rozwiązaniem będzie podarowanie swojej wybrance czarnych owalnych kolczyków. Będą znakiem, że Ci zależy, jednak nie wiąże się z nimi żadna obietnica. Mogą być miłym podarunkiem. A – co ważne dla kobiet – czarne, gustowne kolczyki pasują do wszystkiego i trudno odmówić im klasy. Twoja ukochana na pewno ucieszy się z takiego prezentu!

Naszyjnik z sercem
Mało która kobieta umie odmówić sobie biżuterii. Nawet jeśli niektóre pani stronią od nadmiaru błyskotek, najczęściej wybieranym elementem biżuterii jest naszyjnik. Noszony blisko szyi czy nad sercem – to nie ma znaczenia. Ważne jest, jakie wspomnienia się z nim wiążą, bowiem wiele kobiet nosi na szyi tylko naprawdę znaczące dla nich wisiorki. Jeśli na walentynki kupisz jej srebrny naszyjnik z brylancikami, będzie nosiła go z rozkoszą. 

Gotów na Święto Zakochanych? Gwarantujemy, że w tym roku będzie ono niezapomniane! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz