sobota, 11 lutego 2017

Biżuteria na każdą porę roku


Niedawno pisaliśmy o tym, jaką biżuterię dobrać do typu urody. 

Dziś natomiast mamy dla Was poradnik, jak dopasować biżuterię do pory roku, czyli co dobrze jest nosić wiosną, latem, jesienią i zimą. Jak wiadomo: od tego, jak wyglądamy, często zależy także to, jak się czujemy. Warto więc poświęcić trochę czasu i zadbać o siebie, by czuć się jeszcze lepiej i pięknej. 

Na wstępie prosimy, by nasze rady traktować jako sugestie. Przy wyborze ozdób i zakupie biżuterii zawsze należy kierować się instynktem i tym, co podpowiada nam nasz szósty „modowy” zmysł. 

Wiosna 


Wiosna to czas, gdy natura budzi się do życia. Rośliny kwitną, słońce nieśmiało wygląda zza chmur. Ludzie mają w sobie pokłady pozytywnej energii, bowiem po miesiącach zimna i przygnębiającej pogody, wreszcie można cieszyć się ciepłem i piękną aurą. Kobiety są szczególnie wrażliwe na zmiany pór roku i odczuwają bardzo silną potrzebę, by zaznaczyć swą obecność w świecie.
Wiosną najepszym wyborem będą:


Dobrze dobrana biżuteria sprawi, że energia, która rozbudza się wiosną, będzie jeszcze silniejsza, a nam nigdy nie zabraknie motywacji do działania. 


Lato


Lato kojarzy nam się nie tylko z upałami, ale także z zabawą i radością. To czas odpoczynku, relaksu i nabrania sił: wyjeżdżamy na wakacje, spotykamy się z przyjaciółmi, staramy się w pełni wykorzystać słoneczne godziny i spędzić ten czas jak najlepiej. Panie są pewne siebie i mają ochotę zaszaleć. 
Latem warto skusić się na:
Jak widać, letnia biżuteria ma raczej chłodne odcienie i surowe formy. Idealnie kontrastuje z gorącą aurą i jednocześnie pozwala nieco zdystansować się do szaleństw, które czekają za rogiem. Działa jak okład z lodu na rozpaloną skórę. 


Jesień


Jesień to czas nostalgii, spokoju i powrotu do wspomnień. Niekiedy dopada nas melancholia i zwątpienie, jednak nie warto trwać w tym stanie, bowiem nie wnosi on nic dobrego do naszego życia. Jesienią biżuteria powinna podnosić na duchu, dawać siłę do działania i rozweselać. 
Gdy za oknem panuje chłód, a drzewa tracą liście, warto sięgnąć po coś, co da zastrzyk dobrej energii:Jesienna biżuteria to ta, która rozgrzewa nas od środka, otacza swoim ciepłem i pozwala zatopić się w marzeniach.


Zima


Zimą znowu potrzebujemy mnóstwa energii, którą zachłannie wysysa z nas chłód i szaro-bura pogoda za oknem. Tutaj nie ma miejsca na sentymenty, potrzeba prawdziwego sojusznika, który okazałby się godnym wrogiem dla panującej wokoło szarości i aury smutku. 
Aby pewnie stanąć na nogi i pokazać, że żadna zima nam nie straszna, zdecydujmy się na coś, co uczyni z nas wojowniczki:


A Wy - jaką biżuterię wybierzecie na nadchodzącą porę roku?
Piszcie w komentarzach, zapraszamy do dyskusji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz