środa, 20 kwietnia 2016

Charmsy czyli sposób na oryginalną bransoletkę

Współczesna moda dąży do indywidualizacji stylu. Jest to widoczne nie tylko w ubraniach, czy perfumach, ale również w biżuterii. Oryginalność jest w cenie, dlatego projektanci tworzą coraz śmielsze projekty, które można w jakiś sposób dopasować pod własny gust. Jednym z przejawów tej twórczości są charmsy, czyli specjalne zawieszki na bransoletki, które same możemy dobierać wedle naszych upodobań.  Czy może być coś lepszego od skomponowania własnej, niepowtarzalnej biżuterii? Sprawdźcie same.

Jak stworzyć własną bransoletkę?

Na początku musimy zacząć od bazy, na której będziemy zawieszać wybrane przez nas charmsy. Sklepy z biżuterią oferują nam najczęściej delikatne, łańcuszkowe bransoletki, lub rzemyki. Szczególnie te ostatnie stały się  bardzo popularne, zwłaszcza w ciekawych, kolorowych odsłonach. Charmsy mogą być zabawne i opowiadać nieco o nas samych. Wzory są wręcz niezliczone. Chcesz aby Twoja bransoletka była bajkowa i kolorowa? Nie ma żadnego problemu. Charmsy możesz wybrać we wszystkich kolorach tęczy. Wyróżnij się z tłumu!
Podaruj komuś charmsy na szczęście!

Nie wszystkie kobiety cenią sobie kolorową biżuterię. Znaczna część z nas stawia na uniwersalność. Takie będę z pewnością charmsy w srebrnym kolorze. Bransoletka tego rodzaju pasuje bowiem do większości stylizacji. Będzie także idealna na większe wyjścia, czy romantyczną kolację. W tym wypadku również możemy wybrać zawieszki, które będą zdradzać o nas kilka informacji lub postawić po prostu na to, co nam się aktualnie podoba. Idealnym pomysłem może być wybór charmsów z symbolami przynoszącymi szczęście. Nieważne, czy będzie to ulubiona liczba, czy jakiś inny wzór. Taki prezent może okazać się najlepszym rozwiązaniem na zbliżające się urodziny przyjaciółki.Charmsy - nie tylko dla dorosłych!

Bransoletka z charmsami to świetny podarunek nie tylko dla dorosłych kobiet. Chcesz kupić coś wyjątkowego swojej córce? To żaden problem! Wiele wzorów charmsów zostało stworzone specjalnie z myślą o nieco młodszych kobietkach. Teraz każda dziewczynka może mieć swoją, własną unikatową bransoletkę, której z pewnością będą jej zazdrościć wszystkie koleżanki. Wybór jest naprawdę bogaty.


Pamiętaj, że oryginalność zawsze jest w modzie, a Twoja bransoletka ma się podać przede wszystkim Tobie. Stwórz unikatową biżuterię z pomocą charmsów  i nie bój się ciekawych połączeń!
3 komentarze:

  1. ale wiecie co jest w tym fajne? Że są małe, ale dopracowane w każdym detalu, a nie tak ja niektóre, że nawet nie do końca wiadomo, co tam jest

    OdpowiedzUsuń
  2. Ktoś musi się postarać, żeby wytworzyć takie cudeńka :)

    OdpowiedzUsuń