środa, 17 lutego 2016

Srebro lekiem na całe złoMężczyźni powinni od teraz bić się w pierś i żałować tego, że kiedykolwiek wypominali swoim kobietom, że posiadają zbyt dużą ilość biżuterii. Jak się okazuje, srebro ma właściwości prozdrowotne. Kochający chłopak powinien dla zdrowia swojej kobiety, obdarowywać ją niezaliczoną ilością srebrnych błyskotekLecznicze właściwości srebra należy rozpatrywać w dwóch kategoriach:
·        jako srebro w postaci jonów, nadających się do spożycia czyli srebro koloidalne,
·    jako srebro w postaci biżuterii, która poprzez kontakt ze skórą, poprawia nasze zdrowie.

Warto nieco bliżej przyjrzeć się właściwościom prozdrowotnym srebra.

Naturalny antybiotyk
Uwaga! Nie zachęcamy Was do jedzenia srebrnej biżuterii. Co prawda srebrne pierścionki mogą wyglądać naprawdę apetycznie, ale lepiej nosić je na palcu, niż przechowywać w żołądku…

Jednak jest srebro, które możemy spożywać. Jest to srebro koloidalne. Głównym czynnikiem, który decyduje o tym, że srebro może pojawić się w postaci antybiotyku jest koralgol. Jest to jon srebra, który w połączeniu z białkiem lub żelatyną, po zanurzeniu w roztworze koloidalnym stanowi nietoksyczny preparat, który wykorzystywany jest w okulistyce i dermatologii. Taki składnik wykorzystywany jest przy produkcji niektórych leków, a także jest składnikiem suplementów diety. Oczywiście, występuje w postaci bardzo rozcieńczonej. Srebro koloidalne traktowane jest jako lek homeopatyczny.

Działanie srebra koloidalnego polega głównie na zabijaniu bakterii i zarazków. Dzięki temu, że będziemy przyjmowali srebro, można będzie zwiększyć swoja odporność, przyspieszyć regenerację ran, a także usunąć z organizmu grzyby. Jeśli często chorujemy i mamy problemy z grzybicą paznokci, na pewno po taki specyfik powinniśmy sięgnąć.

Leczniczy dotyk srebra
Teraz sklep z biżuterią może być często odwiedzany przez kobiety, które z pewnością dostaną pozwolenie na zakupy oraz złote karty kredytowe od swoich mężczyzn. A to dlatego, że łańcuszki srebrne i wszelkiego rodzaju biżuteria z tego materiału, ma właściwości prozdrowotne. Noszenie takiej biżuterii ma więc uzasadnienie medyczne. Jest to chyba najlepsza z wymówek dla kobiet, jaka kiedykolwiek powstała. Panie, cieszmy się z tego, póki możemy!

Niektórzy naukowcy twierdzą, że noszenie srebrnych łańcuszków na szyi ma działanie uspokajające. Koi skołatane nerwy. Jeśli więc panowie nie mogą już wytrzymać ze swoimi nerwuskami, na pewno pudełeczko z pięknym srebrnym łańcuszkiem z wisiorkiem, będzie dobrym sposobem na udobruchanie partnerki. Właściwości lecznicze mają również pierścionki z srebra. Mogą być noszone zarówno u lewej, jak i prawej ręki. W obydwu przypadkach obniżają ciśnienie krwi. Natomiast, jeśli zdecydujemy się na noszenie pierścionków - na palcach wskazujących u obydwu rąk - będziemy mogli wpłynąć pozytywnie na układ trawienny. Dla osób, które mają problem z sercem, zalecamy, aby nosiły na małym palcu u ręki srebrny pierścionek. I to przez cały czas.

Oczywiście, te wszystkie rewelacje należy traktować z przymrużeniem oka. Nie łudźmy się, że noszenie srebrnego pierścionka w 100% uchroni nas przed zawałem serca. Jednak siła sugestii bywa zbawienna. Czemu by więc z takiej możliwości nie skorzystać? Poza tym, zyskujemy dodatkową przyjemność, z pięknego przyozdabiania swojego ciała. Z pewnością panie będą zachwycone, że ich kolekcja biżuterii będzie się mogła powiększać o kolejne srebrne dzieła sztuki. I to JEDYNIE w celach zdrowotnych.

1 komentarz:

  1. Słyszeliśmy już chyba od pokoleń, że jeśli srebro ciemnieje tzn. że coś złego dzieje się z naszym organizmem. Teraz gdy nauka zrobiła milowy krok, mamy tego potwierdzenie :) My jesteśmy absolutnie na tak i polecamy biżuterię na każdą okazję. Dobre samopoczucie (mały prezencik), nie ma nic lepszego od wzrostu endorfin w organizmie :) A hormon ten ma nieoceniony wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszych organizmów. Uśmiech i dobre samopoczucie, jest najlepszym lekiem na całe zło :)
    Polecamy zespół Victoria'S
    www.fajna-bizuteria.pl

    OdpowiedzUsuń