środa, 17 lutego 2016

Fast fashion czyli biżuteria dla każdegoSeria filmów „Fast and Furious” zrobiła prawdziwą furorę wśród miłośników szybkich aut. Obecnie najpopularniejszym trendem w modzie i biżuterii jest fast fashion. Czemu biżuteria ze stali szlachetnej nie miałaby zrewolucjonizować rynku? W końcu nie jest w niczym gorsza od ekstrawaganckich samochodów. Sama w sobie jest piękna, połyskująca i przyciągająca uwagę.

http://www.violette.pl/pol_m_bizuteria-ze-stali-szlachetnej-196.html
Biżuteria jest bardzo ważnym elementem każdej stylizacji. W nadchodzącym sezonie modna będzie biżuteria fast fashion czyli lekka, taka która pochodzi z popularnych sieciówek lub od jubilera, ale z tych tańszych kolekcji. Okazuje się, że nie trzeba wydawać na biżuterię majątku, aby wyglądała dobrze i idealnie dopełniała nasze stylizacje. Sekret tkwi w biżuterii, jaką jest biżuteria ze staliszlachetnej. Jest ona bardzo solidna, a dzięki różnym możliwością koloryzacji, może przybierać odmienne formy. Praktycznie, możemy dobrać ją do każdej stylizacji. Nawet tej wieczorowej. Niczym nie jest gorsza od złotych i srebrnych produktów biżuteryjnych. Równie pięknie się prezentuje, a mniej wprawione oko nawet nie rozpozna, że nie mamy na sobie błyskotek z tego bardziej szlachetnego tworzywa.

Moda na biżuterie fast fashion wzięła się głównie z potrzeb kobiet. Na co dzień, nie wypada nam nosić diamentów i biżuterii po kilkanaście tysięcy złotych. W końcu, większość pań nie ma takiego życia, jak bohaterki reality show „Żony Hollywood”. Nie możemy pozwolić sobie na picie szampana od samego rana i na celebrowanie życia w luksusie. Nasz strój musi być praktyczny. Do biznesowych stylizacji na pewno nie wypada zakładać mocno połyskującej biżuterii. Na wyjście na zakupy nie założymy kolii. Dobrym rozwiązaniem jest posiadanie kilku kompletów tańszej, ale również dobrej biżuterii ze stali szlachetnych. Taka biżuteria jest niezobowiązująca. Doda naszej stylizacji ładnego, kobiecego wyglądu. Możemy znaleźć komplety bardziej klasyczne, jak i te nieco ekstrawaganckie. Kolekcji jest bardzo dużo. Praktycznie w każdym sklepie z odzieżą możemy znaleźć przedstawicieli takich błyskotek. Skompletowanie odpowiedniej biżuterii dopasowanej idealnie do stroju, który wybrałyśmy nie będzie dzięki temu większym problemem.

Praktycznie każdy rodzaj biżuterii możemy zdobyć ze stali szlachetnych. Dostaniemy bransoletki ze stali szlachetnych, pierścionki, łańcuszki, kolczyki. Będziemy mogły skompletować cała biżuterię, która zdecydowanie pięknie będzie na nas wyglądała.

Warto więc nieco spuścić z tony i nie szczycić się posiadaniem jedynie srebrnej i złotej biżuterii. Nie jest to już modne. Teraz króluje stal szlachetna. I nie zapowiada się, aby coś w tym temacie miało się zmienić. W końcu po co rezygnować z piękna, które dostępne jest w przystępnej cenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz