środa, 21 marca 2018

Jak odnieść sukces na randce

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, tuż za mnie drepcze lato. Idzie więc czas w roku, w którym rozbudzają się uczucia, miłość kwitnie, a ludzie szukają swojej drugiej połówki. To idealny moment na randkę, na wspólny wypad za miasto i na romantyczną kolację. Chciałabyś dobrze wypaść, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić? Masz już stylizację, ale brakuje Ci dodatków? Trafiłaś idealnie, dziś doradzimy Ci, jaką biżuterię wybrać, by zabłysnąć na spotkaniu z ukochanym. 

Randka jest bardzo istotnym wydarzeniem dla kobiety. Ma być romantycznie, ciepło i z zachwytem w oczach obojga. Dla wielu z nas bardzo ważne jest to, by wypaść idealnie, wyglądać olśniewająco i zachwycić ukochanego swoim wyglądem. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zadba się o każdy element stroju. Istotny jest więc tutaj dobór biżuterii, tak, by była ona bez zarzutów. Dodatki zawsze zwracają największą uwagę.
Od razu zaznaczamy, że wybór biżuterii na randkę jest kwestią bardzo indywidualną. To Ty musisz czuć się w ozdobach bardzo dobrze, a wtedy będziesz na pewno świetnie wyglądała. Dobierając biżuterię, miej jednak na uwadze poniższe porady. Dzięki temu będziesz czuła się pewna siebie, a Twój partner na pewno to zauważy.


Sposób na uwodzenie

Wiadomo, że najlepiej czarować swoją osobowością i uśmiechem, jednak – nie od dziś wiadomo, że wygląd ma znaczenie. Biżuteria jest Twoim sprzymierzeńcem w podkreślaniu atutów wyglądu i maskowaniu niedoskonałości. Przyciąga wzrok w stronę strategicznych miejsc, jednocześnie – idealnie dobrana – świadczy o dobrym guście właścicielki. Należy unikać większych, krzykliwych stylizacji i postawić raczej na delikatne akcenty, jak na przykład kolczyki wkrętki czy mały wisiorekW jednym stylu 

Zasada dobrze znana nie od dziś – jeśli chcesz odnieść sukces na polu bitwy o piękny wygląd, staraj się być stonowaną i nie sięgaj po eklektyzm. Eksperymenty z łączeniem paru stylów w jednej stylizacji są dobre jedynie wówczas, gdy doskonale znamy siebie i od początku wiemy, jaki efekt chcemy osiągnąć. Gdy jednak stąpamy po kruchym lodzie i zależy nam na jak najlepszym odbiorze, wówczas warto postawić na klasykę i połączyć ze sobą dodatki, które oddają jeden styl. Minimalistyczny srebrny pierścionek, do tego bransoletka i dzięki temu całość będzie wyglądać spójnie i nie razić w oczy. Lepiej wybierać sprawdzone zestawy, które po prostu do siebie pasują. 

Łabędzia szyja

Kobiety w towarzystwie mężczyzn, którzy im się podobają, często podświadomie starają się wyeksponować szyję, jako że jest to jedna z najbardziej lubianych przez mężczyzn część kobiecego ciała. Warto to wykorzystać, odpowiednio ją eksponując. Najlepiej podkreślą i wizualnie ją wydłużą kolczyki. Powinny być tak długie, jak to tylko możliwe, najlepiej, aby sięgały aż do ramion. Mogą to być albo proste, zwykłe łańcuszki albo bardziej ozdobne kolczyki.

Stosując się do naszych rad, na pewno odniesiesz sukces na randce, a ukochany będzie zachwycony Twoim wyglądem. Mocno trzymamy kciuki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz