sobota, 5 listopada 2016

Bransoletki - biżuteria tylko dla kobiet?

Bransoletki – biżuteria tylko dla kobiet?

Do tego, że kobiety kochają biżuterię nie trzeba nikogo przekonywać. Do najpopularniejszych typów biżuterii zaliczamy łańcuszki, pierścionki oraz kolczyki. Do nieco rzadziej wybieranych można zaliczyć bransoletki, które to cały czas zyskują na popularności.

Modne bransoletki dla kobiet

Bransoletki, to typ biżuterii w której wybór i zróżnicowanie jest ogromne. W dodatku trendy zmieniają się bardzo szybko, co nie ułatwia wyboru.Typem bransoletki, która zawsze jest w modzie to prosta, złota, cienka bransoletka. Grubość bransoletki powinna być dostosowana do masy ciała kobiety. Im drobniejsza budowa ciała, tym cieńsza bransoletka.

Bransoletki – jak dokonać pomiaru?

Nie zawsze mamy okazję przymierzyć bransoletkę. Tym bardziej w dobie sklepów internetowych, gdzie oferta jest zazwyczaj korzystniejsza cenowo. Aby bransoletka pasowała należy do obwodu nadgarstka dodać 2 centymetry, tak jak na poniższym przykładzie:

Dla obwodu nadgarstka równego, 164mm (16,4cm), długość bransoletki powinna być równa 18 cm (wynik zaokrąglamy, do centymetra).

Bransoletki – modne również wśród Panów

Panowie także upiększają swoje ciało przy wykorzystaniu różnych akcesoriów, szczególnie tych galanteryjnych. Ponadto, dużą uwagę przykładają do zegarków i coraz częściej do biżuterii.

Oczywiście, wśród konserwatywnych mężczyzn założenie jakiejkolwiek innej biżuterii niż zegarek, obrączka czy spinka do mankietu/krawatu jest niewyobrażalne. Inaczej jest wśród Panów nowoczesnych, będących na czasie z modą casualową.
Zainteresowanie bransoletkami męskimi rośnie z dnia na dzień. Można to zauważyć na wszelkiego rodzaju targach biżuteryjnych, w Internecie (forach i blogach). Jakimi bransoletkami najczęściej raczą się mężczyźni? Panowie najczęściej stawiają na bransoletki w formie sznurków i rzemyków. Ponadto na bransoletkach męskich bardzo często można znaleźć oryginalne zawieszki (najczęściej srebrne).

1 komentarz:

  1. Coraz więcej Panów chodzi w bransoletkach i wyglądają w nich genialnie :)

    OdpowiedzUsuń